Zdjęcie nauczyciela

Maciej OLEKSY

Dyrektor Zespołu

Zdjęcie nauczyciela

Wiesław BAKUNIEWICZ

Zdjęcie nauczyciela

Elżbieta BARTOSZEWICZ

Zdjęcie nauczyciela

Maria BEJNAROWICZ

Zdjęcie nauczyciela

Anna CITKO

Zdjęcie nauczyciela

Katarzyna CZOKAJŁO

Zdjęcie nauczyciela

Dorota DZIENISZEWSKA

Zdjęcie nauczyciela

Zdzisław DZIERŻYŃSKI

Zdjęcie nauczyciela

Alina GĄSIEWSKA

Zdjęcie nauczyciela

Teresa GORAJEWSKA

Zdjęcie nauczyciela

Jarosław GÓRSKI

Zdjęcie nauczyciela

Danuta GRAJEWSKA

Zdjęcie nauczyciela

Margaretta GRANACKA

Zdjęcie nauczyciela

Anna JAKUĆ

Zdjęcie nauczyciela

Izabella KĘCIK

Zdjęcie nauczyciela

Tadeusz KŁOCZKO

Zdjęcie nauczyciela

Kazimierz KOŁAKOWSKI

Zdjęcie nauczyciela

Małgorzata KONDRACKA

Zdjęcie nauczyciela

Anida LEWCZUK

Zdjęcie nauczyciela

Dariusz MŁODZIANOWSKI

Zdjęcie nauczyciela

Grażyna OSSOWSKA

Zdjęcie nauczyciela

Bożena POTAPOWICZ

Zdjęcie nauczyciela

Antoni PUCZYŁOWSKI

Zdjęcie nauczyciela

Małgorzata PUCZYŃSKA

Zdjęcie nauczyciela

Małgorzata RÓŻAŃSKA

Zdjęcie nauczyciela

Iwona RUTKOWSKA-CYL

Zdjęcie nauczyciela

Elżbieta SAMEL

Zdjęcie nauczyciela

Anna SKIBICKA-BEZRUDCZYK

Zdjęcie nauczyciela

Emilia SKINDZIER

Zdjęcie nauczyciela

Edward SŁOMSKI

Zdjęcie nauczyciela

Bożena WIERZBICKA


Przedmioty

religia:

Anna CITKO

Maciej OLEKSY

Antoni PUCZYŁOWSKI

 

język polski:

Małgorzata KONDRACKA

Małgorzata PUCZYŃSKA

Edward SŁOMSKI

 

język angielski:

Margaretta GRANACKA

Anida LEWCZUK

 

język niemiecki:

Elżbieta BARTOSZEWICZ

 

język rosyjski:

Dorota DZIENISZEWSKA

Anida LEWCZUK

 

 matematyka:

Katarzyna CZOKAJŁO

Anna SKIBICKA-BEZRUDCZYK

 

historia i wos:

Małgorzata KONDRACKA

 

geografia:

Edward SŁOMSKI

 

biologia:

Teresa GORAJEWSKA

 

fizyka:

Bożena POTAPOWICZ

 

chemia:

Elżbieta BARTOSZEWICZ

 

informatyka:

Maciej OLEKSY

 

 edukacja dla bezpieczeństwa:

Edward SŁOMSKI

 

wychowanie fizyczne:

Izabella KĘCIK

Kazimierz KOŁAKOWSKI

Iwona RUTKOWSKA-CYL

 

przedmioty zawodowe gastronomiczne:

Maria BEJNAROWICZ

Alina GĄSIEWSKA

Izabella KĘCIK

 

przedmioty zawodowe mechaniczne:

Wiesław BAKUNIEWICZ

Zdzisław DZIERŻYŃSKI

Jarosław GÓRSKI

Tadeusz KŁOCZKO

Edward SŁOMSKI

 

zajęcia rewalidacyjne:

Emilia SKINDZIER

 

zajęcia praktyczne - gastronomia:

Maria BEJNAROWICZ

Katarzyna CZOKAJŁO

Alina GĄSIEWSKA

Małgorzata RÓŻAŃSKA

 

zajęcia praktyczne - mechanicy:

Wiesław BAKUNIEWICZ

Zdzisław DZIERŻYŃSKI

Jarosław GÓRSKI

 

pedagog szkolny:

Dorota DZIENISZEWSKA

 

Szkolne Centrum Biblioteczno-Informacyjne:

Grażyna OSSOWSKA

 

opiekun pocztu sztandarowego:

Wiesław BAKUNIEWICZ

 

sekretarz Zespołu:

Danuta GRAJEWSKA

 

księgowość:

Elżbieta SAMEL

Bożena WIERZBICKA

 

Obsługa:

Maria BATUS

Anna JAKUĆ

 

Konserwator:

Dariusz MŁODZIANOWSKI