śp Henryk Kulikowski

Z wiarą i nadzieją na Życie Wieczne przyjęliśmy wiadomość o śmierci wieloletniego dyrektora naszej szkoły - Pana Henryka Kulikowskiego.

Śp. Henryk Kulikowski urodził się 19 grudnia 1938 roku w Kaletach (obecnie Białoruś). W 1947 roku przyjechał z rodzicami do Polski. Szkołę podstawową i liceum ukończył w Ełku. Studia matematyczne odbył na Uniwersytecie Warszawskim. Uzyskał II stopień specjalizacji oraz ukończył studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania oświatą. Pracę zawodową podjął w 1961 roku w szkolnictwie rolniczym jako nauczyciel matematyki i fizyki. Od 1975 roku był związany z naszą szkołą, gdzie pełnił także funkcję wicedyrektora, a w latach 1990 - 2001 był dyrektorem naszej szkoły. Pracę z naszą szkołą zakończył 31.08.2004 r.

Wystawienie ciała zmarłego będzie miało miejsce w dniu 28 września 2022 r. o godz. 13:00 w domu pogrzebowym przy ul. Ks. Skorupki. 

Msza święta pogrzebowa za ś.p. Henryka Kulikowskiego zostanie odprawiona w dniu 29 września 2022 r. o godz. 13:15 w Bazylice Mniejszej Najświętszego Serca Jezusowego w Augustowie.

Prosimy przede wszystkim o modlitwę za duszę zmarłego ś.p. Henryka Kulikowskiego i całą pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłego.