11 stycznia – Międzynarodowy Dzień „Dziękuję”

 

   Słowa podziękowania posiadają magiczne właściwości, dzięki nim ludzie wyrażają pozytywne emocje. Nie bez powodu, w wielu przewodnikach turystycznych umieszcza się tłumaczenie słowa „dziękuję” na język kraju, w którym znajduje się turysta. Słowa podziękowania zapewniają wyższą jakość obsługi oraz przyjemny wypoczynek.
Każdego dnia używajmy słowa DZIĘKUJĘ !!!

11 stycznia – Dzień Wegetarian

    „Nie jesz mięsa? To co ty w ogóle jesz?”. Takie pytanie przynajmniej raz w życiu słyszał każdy, kto zdecydował się zmienić dietę. To idealna okazja, żeby poszukać odpowiedzi na to pytanie i przekonać się, że wegetarianizm to nie tylko mityczna marchewka i soja. A czy Wy próbowaliście żyć bez mięska? A może ktoś z Was jest wegetarianinem od wielu lat. Pozdrawiamy wegetarian i tych, co nimi zostaną w przyszłości.