Ludzie dzielą się na "psiarzy" i "kociarzy". I właśnie dla tych drugich ten dzień jest wyjątkowy. Dlaczego? Ponieważ dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Kota.
Z tej okazji zorganizowaliśmy w szkole konkurs fotograficzny pt. "Fota dla Kota".

Należało wykonać zdjęcie swojego pupila i przesłać je na stronę szkoły. Następnie było ono umieszczone na naszym profilu na fb, gdzie każdy mógł oddać swój głos na wybranego przez siebie kota. O zwycięstwie decydowała największa ilość lajków pod zdjęciem.
Do konkursu zgłoszonych zostało 5 kotków. A oto i sam zwycięzca....Popuś, który otrzymał 252 polubienia.

I Popuś wraz z właścicielką - Justyną Karwowską z klasy II TŻiUG. Gratulujemy wygranej!!!Uśmiech

Justyna otrzymała w nagrodę 2 bilety otwarte do kina, a Popuś książeczkę zdrowia, bo tak jak człowiek, tak i kot powinien posiadać swoją własną książeczkę.

Takie książeczki otrzymały wszystkie kotki biorące udział w zabawie. Na zakończenie był słodki akcent dla uczestników konkursu.
Z okazji Dnia Kota wszystkim Waszym mruczkom życzymy wielu szczęśliwych dni, spędzonych na kolanach ukochanego właściciela. Wygodnego legowiska w najcieplejszym kąciku domu. Pełnej miski ulubionej karmy każdego dnia. Mnóstwa udanych łowów, zarówno na myszki - zabawki, jak i te prawdziwe. :)