BYĆ NAJLEPSZYM 2015

W piątek 20 marca 2015 r. uczniowie naszej szkoły odebrali Stypendia Starosty Augustowskiego. Wręczyli je Starosta Pan Jarosław Szlaszyński oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Pani Bożenna Kondracka. Stypendia otrzymało 3. naszych uczniów: za wybitne wyniki w nauce - Patrycja Wasilewska z klasy I Technik obsługi turystycznej i Kamil Sutuła z klasy III Kucharz, za osiągnięcia sportowe - Krzysztof Dubnicki z klasy III Technik mechanik. Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy!

Następnie obejrzeliśmy część artystyczną w wykonaniu naszej młodzieży. Serdeczne podziękowania składam: Magdalenie Boguszewskiej, Karolinie Buławko, Joannie Szwarc i Marzenie Zalewskiej z klasy II TŻiUG - za oprawę graficzną; Julii Kozakiewicz, Laurze Makar, Emilii Myszkowskiej, Maciejowi Sadowskiemu, Patrycji Wasilewskiej i Katarzynie Wićko z klasy I TOT - za część kabaretową; Kindze Nejfeld, Martynie Rutkowskiej, Paulinie Wróblewskiej z klasy I TŻiUG i Radosławowi Szyłakowi z klasy IV TOT - za piękne wykonanie piosenek; Patrycji Kapli z klasy III TOT - za prowadzenie uroczystości; Bartłomiejowi Górze i Michałowi Kłoczce z klasy I TOT - za obsługę techniczną.

Specjalne podziękowania składam Julii Drzemickiej z klasy I TŻiUG oraz jej Rodzinie za to, że mimo swoich obowiązków znaleźli chwilę czasu, aby wystąpić z koncertem na naszej uroczystości.

Po uczcie duchowej nastąpiła uczta dla ciała. Uczniowie z klas I,II,III i IV TŻiUG pod opieką Pań - Katarzyny Czokajło, Marii Bejnarowicz, Alicji Borowik i Małgorzaty Różańskiej, przygotowali pięknie wyglądające i smaczne potrawy. Uroczystość przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem.

Polecamy również artykuły na:

Augustow24.pl

Augustowski Reporter

Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...
Być Najlepszym ...