W dniu 17 marca odbyło się sprzątanie lasu wokół naszej szkoły. W akcji uczestniczyła klasa II TOT wraz z opiekunem SU. To dzięki nim udało się oczyścić ze śmieci kawałek lasu, za co serdecznie dziękuję.

Młodzież sama zaopatrzyła się w worki, rękawiczki i tak "uzbrojona" przeczesywała las w poszukiwaniu wszelkich "pamiątek" po przechodzących tam wcześniej osobach. Łącznie zebrano 10 worków śmieci o pojemności 60 litrów.
Liczymy, że w przyszłości będzie jeszcze więcej takich akcji, przez co estetyka otoczenia szkoły na pewno ulegnie poprawie.

Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...
Czysty las wokó...