W dniu 25 i 26 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbyły się  "Dni Otwarte", w których uczestniczyli uczniowie trzecich klas gimnazjalnych wraz z wychowawcami.

Przedsięwzięcie to miało na celu zaprezentowanie szkoły: osiągnięć, bazy dydaktycznej, a przede wszystkim oferty edukacyjnej dla gimnazjalistów na rok szkolny 2017/2018.
Odbył się konkurs na temat wiedzy o profilach kształcenia w naszej szkole oraz rzut lotką do tarczy. Tylko zamiast liczby 10 na tarczy znalazła się liczba 70. W ten sposób chcieliśmy podkreślić fakt, że nasza szkoła w tym roku obchodzi jubileusz 70-lecia istnienia. Dla upamiętnienia tej rocznicy gimnazjaliści mogli wpisać się do naszej księgi pamiątkowej.
Mamy nadzieję, że uzyskane informacje oraz możliwość zwiedzenia naszej szkoły, ułatwi gimnazjalistom wybór i we wrześniu część z nich zasili naszą społeczność uczniowską.
W tym roku stoisko na świetliku szkolnym przygotowały dziewczyny z wolontariatu - Ewa Kamińska, Katarzyna Karbowska, Karolina Kucharzewska i Paulina Siemilet z klasy I TŻiUG oraz Agnieszka Wodnicka z klasy II kucharz.Całością kierowały Julia Kozakiewicz i Katarzyna Nikiforow z klasy III TOT. Dziękuję Wam wszystkim!
Składam podziękowania również Karolinie Wasilewskiej i Arturowi Wielgatowi za reprezentowanie Polskiej Organizacji Wojskowej.

.