W dniu 13 września 2015 r. w Augustowie odbył się Festiwal Biegowy. Reprezentacja naszej szkoły w klasyfikacji drużynowej w biegu na dystansie 1500 m dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych w składzie:

Agata Gliniecka i Urszula Kamińska z kl. II TŻiUG, Justyna Karwowska z kl. I TŻiUG, Piotr Andronik z kl. II TM, Karol Kozłowski z kl. I K, Adam Grajewski z kl. II K, Paweł Budowicz z kl. III TM i Jacek Bronakowski z kl. I TM zajęła pierwsze miejsce. W tym samym biegu w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt Agata Gliniecka zajęła trzecie miejsce zaś w klasyfikacji indywidualnej chłopców Piotr Andronik zajął drugie miejsce, trzecie miejsce zajął Karol Kozłowski. Wszystkim Zawodniczkom i zawodnikom drużyny szkolnej gratulujemy wyniku.