6 marca 2015 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku odbyła się konferencja, na której podlaski oddział Polskiego Czerwonego Krzyża i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa podsumowały zeszły rok.

Na konferencji oprócz podsumowania wręczono również nagrody. II miejsce w XI edycji turnieju "Młoda Krew Ratuje Życie" w kategorii Najwyższy wskaźnik aktywności szkoły Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych w etapie okręgowym, przypadł naszej szkole. Nagrodę z rąk prezesa Podlaskiego Oddziału Czerwonego Krzyża p. Zbigniewa Misiejuka odebrał p. wicedyrektor Maciej Oleksy. 

Trzeba dodać, że nasza szkoła jako jedyna w regionie została wyróżniona podczas całej gali wręczania nagród. Wszystkim Krwiodawcom serdecznie dziękujemy.

II miejsce w ko...
II miejsce w ko...

Wszystkich młodych Krwiodawców, zapraszamy już na kolejną zbiórkę krwi, która będzie miała miejsce już jutro 10 marca 2015 r., o godz. 8:00 w s. 201.