W dniu 9 czerwca 2016 r. miała miejsce akcja poboru krwi w naszej szkole. Dodać trzeba, że nikt tego dnia nie został zdyskwalifikowany, i każda osoba, która przyszła oddać krew, ją oddała.

W sumie w akcji wzięło udział 34 uczniów, co przełożyło się na 15,300 ml krwi. Najwięcej uczniów wzięło udział w akcji z klasy III mechanik monter maszyn i urządzeń - 6 osób. Wśród oddających krew był również nauczyciel i organizator akcji pan Maciej Oleksy.

Podsumowując ten rok szkolny, uczniowie naszego Zespołu, tylko w szkole, oddali krew w ilości 71,550 ml. Jest to bardzo dobry wynik spośród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w powiecie augustowskim. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

Pamiętajcie, że wystarczy oddać krew dwa razy od czerwca do września włącznie by wziąć udział w konkursie wakacyjnym organizowanym przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.  

Ponadto nasza szkoła wzięła kolejny raz udział w XIII Edycji Turnieju Szkół Ponagimnazjalnych, Policealnych, Pomaturalnych i Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie pt. "Młoda Krew Ratuje Życie". Wyniki poznamy za kilka miesięcy. Przypomnijmy, że szkoła była już nagradzana dwukrotnie w tym konkursie.

 

Kolejna akcja k...
Kolejna akcja k...
Kolejna akcja k...