Konkurs nakrywania stołów w Suwałkach - Boże Narodzenie

   Dnia 12.12.2013 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach odbyła się 12. edycja Międzyszkolnego Konkursu Nakrywania stołów z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

    Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Maciej Dąbrowski, Dawid Dyczewski, Karolina Parfieńczyk i Magda Trochimowicz. Uczestnicy mieli za zadanie nakryć stół do podanego menu, a efekty pracy oceniane były przez plastyka, przedstawiciela zakładów gastronomicznych oraz przedstawiciela Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Uczniowie wykazali się znajomością zasad nakrywania stołów oraz niezwykłą pomysłowością, czego efektem było zajęcie przez naszych uczniów II miejsca. Opiekę nad grupą sprawowała pani Katarzyna Czokajło. Serdecznie gratulujemy!
Więcej w naszej galerii poniżej, a także tutaj i na filmie.

{youtube}ZS8EHzXIQbA{/youtube}