Już dawno temu młodzież szkolna tworzyła kroniki, w których skrzętnie dokumentowane były wszystkie ważne szkolne wydarzenia. Czas ręcznie zapisywanych kronik mija - nowe technologie dają nam nowe możliwości i stawiają przed nami nowe wyzwania. Chcąc im sprostać będziemy na stronie SU prezentować zapis najważniejszych wydarzeń zanotowanych w kronikach naszej szkoły.

Zobaczycie oryginalne zeskanowane fragmenty kronik. Będziemy publikować również zdjęcia przedstawiające historię naszej szkoły od pierwszych lat jej istnienia. Wiele z nich to zdjęcia anonimowe, ale jeśli znajdą się osoby, które potrafią je bliżej opisać, to będzie nam bardzo miło i takie opisy umieścimy pod zdjęciami.
Kierujemy naszą prośbę szczególnie do Absolwentów naszej szkoły. Jeżeli posiadacie Państwo interesujące zdjęcia, pamiątki, dokumenty dotyczące naszej szkoły, to prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Będziemy wdzięczni za każdy drobiazg, który przybliży młodzieży klimat minionych lat. Mamy okazję wspólnie odtworzyć historię naszej szkoły. Zajrzeliśmy więc do pierwszej naszej kroniki z 1947 roku...