Krew się polała i dobrze, bo wciąż jest jej niewystarczająca ilość, by zaspokoić zapotrzebowanie na to dotychczas niezastąpione lekarstwo. Kolejny raz akcja poboru krwi w naszej szkole została zorganizowana przez Pana Macieja Oleksego.

    Tym razem cząstkę samego siebie zaoferowało 46 osób, z czego do oddania krwi, po przeprowadzeniu badań lekarskich, dopuszczonych zostało 40. Do grona krwiodawców przystąpiły 22  osoby, oddając krew po raz pierwszy - wielki szacunek dla Was! W sumie uzyskano 18 litrów krwi – leku potrzebnego dla ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Monika Wasilewska z klasy III Technik Obsługi Turystycznej wyraziła chęć oddania szpiku i zgłosiła się do Centralnego Rejestru Niespokrewnionych Dawców Szpiku.
    Kolejna akcja odbędzie się w styczniu 2014 r. Serdecznie zapraszamy!!!