Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa i kolejny sukces. Zebrano ponad 19 litrów krwi. Akcje honorowej zbiórki krwi odbywają się w naszej szkole od lat. Jak zwykle nasi uczniowie nie zawiedli.

W dniu 24 listopada 2015 r. czterdziestu trzech uczniów naszego Zespołu oddało po 450 mililitrów bezcennego leku, co przełożyło się na 19,35 litra krwi. Jest to szczególnie ważna akcja, ponieważ na krew czekają tysiące ludzi chorych. Oddając „cząstkę siebie” nie tylko ratujemy życie innych, ale także dajemy przykład otoczeniu. I wreszcie chyba sprawa najważniejsza – poświęcając odrobinę swojego czasu, zyskujemy wielką osobistą satysfakcję ze spełnienia dobrego uczynku. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za ten dar serca! W podziękowaniu, każdy uczestnik akcji otrzymał koszulkę. Akcja miałam miejsce podczas Dni Honorowego Krwiodawstwa.  
A kolejna akcja już w przyszłym semestrze...

Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...
Krwiodawcy w ak...