"NON SCHOLAE SED VITAE DISCIMUS"

Uczymy się nie dla szkoły,
ale dla życia.
Seneka Młodszy

Słowa te obrazują istotę trudu uczenia się, trudu który jest nieobcy setkom pokoleń uczniów począwszy od pierwszych szkół, które istniały w starożytnej Grecji, czy też w starożytnym Rzymie. W dniu dzisiejszym odbyło się pożegnanie Absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie kucharz i mechanik pojazdów samochodowych oraz zakończenie roku szkolnego. Wyróżniający się uczniowie odebrali nagrody książkowe i dyplomy. Najlepszą uczennicą została Patrycja Wasilewska z klasy I Technikum Obsługi Turystycznej ze średnią 5.04, na drugim miejscu znalazła się Emilia Sawicka z klasy III Technikum Obsługi Turystycznej ze średnią 4.93.
Najlepszym absolwentem zasadniczej szkoły zawodowej został Kamil Sutuła z klasy III kucharz ze średnią 5.45.Gratulujemy wyników!!!

Seneka - mędrzec starożytności, mówił:"Jeśli nie wiesz do jakiego portu płyniesz, to żaden wiatr nie jest tobie przychylny". Powinniście sobie wyznaczyć cel - port, gdzie chcecie znaleźć się po ukończeniu tej szkoły. Co chcesz robić? Jeśli masz swój cel, plany związane ze zdobyciem zawodu, matury i studiów wskazane jest, abyś dobrze się uczył. I co najważniejsze, abyś nie wstydził się tego, że się uczysz.

Czas wakacji, to czas dobrego odpoczynku, czas nabierania sił do dalszej nauki. Wakacje to zarazem beztroskość, stan relaksu i czasami także potrzebnego "nic nie robienia", a także podróżowania, poznawania nowych miejsc i ludzi. Naszym Absolwentom życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Powodzenia!

Wszystkim zaś życzę, aby wakacje, ten długo oczekiwany czas, dał Wam dużo radości, aby bezpiecznie z nich powrócić i aby w pełni sił spotkać się 1 września.
Z turystycznym pozdrowieniem Edward Słomski :)

NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...
NON SCHOLAE SED...