Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

  7.12.2013 r. w Kinie Iskra w Augustowie zorganizowane zostały oficjalne obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Pani Maria Gniedziejko zwróciła się do przybyłych gości z gorącymi i z serca wypływającymi słowami podziękowania za ich pracę w ramach wolontariatu.

    "W chłodzie, który nam towarzyszył w tym roku podczas zbiórki środków na augustowskie Hospicjum, czułam ciepło bijące od Was Kochani. To ciepło Waszych Serc. Cieszę się, że są tacy ludzie jak Wy." - powiedziała p. Maria Gniedziejko, zwracając się do młodzieży i ich nauczycieli przybyłych na tę uroczystość.
 Pedagogom reprezentującym uczniów poszczególnych szkół przekazała dyplomy, symboliczną koszulkę wolontariusza oraz kwiaty.
Podziękowania otrzymali uczniowie naszej szkoły i ich opiekunowie:
Uczniowie: Magda Łukawska,Justyna Ostroska, Monika Siejda, Emilia Suchocka, Michał Wasilewski wszyscy z klasy II TŻUG oraz klasy II k i IV TŻG.
Opiekunowie: Emilia Skindzier, Alicja Borowik, Katarzyna Czokajło.