Uczniowie naszej szkoły, pedagodzy na dwa miesiące pożegnali się ze szkołą. Zanim rozpoczęli długo wyczekiwane wakacje spotkali się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego.

Uroczystość była okazją zarówno do dziękczynienia za miniony rok szkolny podczas mszy świętej w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej, ale także do wręczenia nagród książkowych i dyplomów za wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, za osiągnięciach w konkursach przedmiotowych i sporcie, a także za pracę w Samorządzie Uczniowskim. Najwyższą średnią i świadectwo z czerwonym paskiem uzyskała Emilia Sawicka z klasy II Technikum Obsługi Turystycznej i została wytypowana przez Radę Pedagogiczną i Samorząd Uczniowski do stypendium Prezesa Rady Ministrów. 

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny. Następny dzwonek dopiero we wrześniu. MAMY WAKACJE!!!

Wakacje!!!
Wakacje!!!
Wakacje!!!
Wakacje!!!
Wakacje!!!
Wakacje!!!
Wakacje!!!
Wakacje!!!
Wakacje!!!
Wakacje!!!
Wakacje!!!
Wakacje!!!
Wakacje!!!