Fragment utworu zespołu Manchester pt. "Ostatni raz z moją klasą" był mottem, które towarzyszyło tegorocznym uroczystościom pożegnania maturzystów. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele, uczniowie klas młodszych i 48 uczniów kończących szkołę.

Jak co roku, podczas uroczystej akademii, wręczono nagrody maturzystom z najlepszymi wynikami w nauce. Gratulowano i dziękowano m. in. za 100. procentową frekwencję, osiągnięcia sportowe, udział w akcjach honorowego oddawania krwi i za prace wykonane na rzecz szkoły.
Na koniec uroczystości abiturient, który był przewodniczącym klasy, miał zaszczyt i przyjemność przeciąć symboliczną wstęgę. Jej przecięcie oznaczało przejście od ucznia do absolwenta i jednocześnie rozstanie się ze szkołą.
Uroczystość przygotował i prowadził Samorząd Uczniowski, który w imieniu całej społeczności szkoły życzy Wam, drodzy absolwenci, połamania długopisów na maturze, gdyż jak głosi łacińska sentencja - "Finis coronat opus", czyli koniec wieńczy dzieło. Powodzenia!!! :)

Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo z naszego szkolnego facebooka

Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...
Ostatni raz z m...