Pierwszy Dzień Wiosny

    21 marca jest pierwszym Dniem Wiosny, który w naszej szkole był obchodzony wyjątkowo. W tym dniu młodzież naszej szkoły i uczniowie z gimnazjum w Nowince zebrali się na sali gimnastycznej, by uczestniczyć w przygotowanej przez Samorząd Uczniowski uroczystości.

Na wstępie został przedstawiony kabaret pt. „Więzienie”. Wzięli w nim udział uczniowie: Daniel Butkiewicz z kl. III TŻG, Izabela Olszewska z kl. I TOT, Klaudia Prawdzik z kl. II TOT i Michał Rowiński z kl. II mps. Kolejnym akcentem było odśpiewanie piosenki o naszej szkole ułożonej przez ww. uczniów.
Uroczystość zakończył pokaz w wykonaniu przedstawicieli Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin Karate w składzie: sensei Waldemar Matyka, nasz uczeń z kl. IV TOT Dawid Łukawski, Adam Kawka, Mateusz Koszycki, Maciej Borys, Mariusz Niedźwiecki, Filip Niedźwiecki, Gabrysia Grzybowska, Mateusz Orzechowski, Błażej Chodorowski i Mateusz Kuczyński. Dziękujemy im bardzo za wspaniałe i imponujące widowisko.
Szczególne podziękowanie składam Dawidowi Łukawskiemu za pokaz i MOCNE UDERZENIE. Brawo!

Opiekun SU – Edward Słomski