W dniach 21 i 22 marca uczniowie naszej szkoły, już po raz czternasty, brali udział w zbiórce żywności na rzecz podopiecznych Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci Przystań-w ramach akcji Pogotowie Wielkanocnego Zająca.

Pomimo tego, że wyjątkowo w tym roku, na przeprowadzenie kwesty zgodę wyraziło kierownictwo tylko jednego sklepu- Lewiatana mieszczącego się przy ulicy Hożej, to i tak udało się zebrać kilkadziesiąt kilogramów, tak potrzebnej dla dzieci żywności. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy- uczniów klasy II TŻiUG: Kasi Burakiewicz, Konrada Bułtralika, Błażeja Kułaka i Patryka Romańczuka podopieczni przystani otrzymają słodycze, a ich mamy mąkę, cukier, makaron, konserwy i inne produkty.
Ogromne podziękowania należą się też właścicielom Lewiatana oraz mieszkańcom naszego miasta, bez hojności których zbiórka nie przyniosłaby takich rezultatów. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział i już zapraszam do wzięcia udziału w akcji bożonarodzeniowej.