Skąd się bierze pasja?
"Z serca. Z umysłu. Z potrzeby.
Rodzi się w wyobraźni i od każdego z nas zależy,
czy przeobrazi się w rzeczywistość".
                              Martyna Wojciechowska


Czy uczniowie naszej szkoły mają swoje pasje? Oczywiście, że tak. Może o nich nie wiecie, dlatego powstała wystawa rysunków wykonanych w ołówku, których autorkami są Emilka Myszkowska z klasy II TOT i Martyna Rutkowska z klasy II TŻiUG. Jak oceniacie ich prace? Według mnie są rewelacyjne!!!
Macie możliwość poznania na nowo swoje koleżanki. Swojej pasji oddają się na co dzień, po lekcjach, w wolnym czasie, dla przyjemności.
W zakładce SU postaramy się przedstawiać Wam pasje, hobby i zainteresowania uczniów naszej szkoły. Celem jest promowanie talentów młodzieży, która poza obowiązkiem szkolnym znajduje czas na swoje pasje.
Chętnych serdecznie zapraszamy do prezentowania swoich zainteresowań.