W dniach 19 - 21 marca 2018 r. przeżywaliśmy szkolne rekolekcje wielkopostne. Przez ten cały czas codziennie spotykaliśmy się na Eucharystii w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej.

Rekolekcje przeprowadził o. Mariusz Sekuła ze Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa. Podczas swoich kazań przybliżał nam Boga. 

Natomiast w szkole codziennie gościliśmy różnych gości. W poniedziałek odwiedził nas Ks. dr Wojciech Serowik, rezydent z parafii w Studzienicznej, który jest wykładowcą w Wyższym Seminarium Duchownym w Ełku, ale także pełni posługę egzorcysty. I właśnie opowiadał o swojej posłudze egzorcysty, ale także pokazywał nam podstawowe prawdy wiary, które może często nawet wypowiadamy, ale nie zdajemy z wagi słów których używamy,

We wtorek gościliśmy młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającego przy parafii Świętej Rodziny w Augustowie wraz z asystentem Ks. Maksymilianem Barwikowskim. Usłyszeliśmy słowo czym jest prawdziwa wiara oraz jak bardzo Kocha nas Bóg. Młodzież dzieliła się swoim doświadczeniem spotkania z żywym Bogiem i tym, jak Pan Bóg zmienił ich życie. Przeżyliśmy również modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała i o doświadczenie Miłości Bożej.

W środę natomiast gościliśmy p. Elżbietę Suchocką, która jest we wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym i małżeństwo Agnieszkę i Huberta Miklaszewskich ze wspólnoty Domowego Kościoła. Tutaj również usłyszeliśmy o roli wiary w naszym życiu, ale również świadectwo tego, że z Bogiem do pokonania są wszystkie trudności naszego życia.

Wszystkim uczestnikom rekolekcji, a także naszym Gościom wypraszamy Bożych łask na codzienne trudy i składamy im serdeczne Bóg zapłać.

Rekolekcje wiel...
Rekolekcje wiel...
Rekolekcje wiel...
Rekolekcje wiel...
Rekolekcje wiel...
Rekolekcje wiel...