Drogi Darczyńco,


Razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!

Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem PDL-1800-008631), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Jak wnosiliśmy paczki, to słyszeliśmy tylko okrzyki -  "Jak dużo! To wszystko dla nas?" Rodzina zupełnie nie spodziewała się takiej ilości paczek, myślała, że to będzie maksymalnie kilka kartonów z jakąś żywnością i środkami czystości. Gdy skończyliśmy wnosić Julka zaczęła rozpakowywać paczki. Na pierwszy ogień poszła paczka w której była gitara. Niecierpliwie rozpakowywała papier, a później pokrowiec, i gdy zobaczyła co jest w środku powiedziała - "Ja nie mogę! Gitara!". Radość udzieliła się wszystkim członkom rodziny. Przy kolejnych paczkach było podobnie, wszyscy cieszyli się ze wszystkiego. Największą radość sprawił dla Julki też tablet, nie spodziewała się takiego prezentu. Pani Lucyna ucieszyła się ze wszystkiego, szczególnie z chemii i środków do dezynfekcji, których przy chorobie Julki bardzo potrzebują. Rodzinę ucieszyło też bardzo to, że Julka chociaż na chwilę zapomniała o swojej chorobie i mogła cieszyć się wspaniałymi prezentami o których marzyła. Taka radość dla rodziny była bezcenna.


Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Bardzo dziękuję za miłą i przyjemną współpracę. Pomoc okazana rodzinie była na najwyższym poziomie. Rodzina bardzo ucieszyła się ze wspaniałego prezentu, a ta radość udzieliła się też i dla mnie. Cieszę się, że mogłam współpracować z tak kompetentną i sympatyczną osobą. Taka współpraca, to sama przyjemność. Życzę, by na co dzień otaczali Pana sami dobrzy ludzie. Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia! :)

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Zabrakło nam słów. Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą paczkę i pomoc, dzięki której łatwiej będzie nam żyć i znosić codzienne trudności. Nie spodziewaliśmy się takiej pomocy i po raz kolejny możemy powiedzieć, że na tym świecie są wspaniali ludzie o dobrych sercach, którym trudny los drugiego człowieka nie jest obojętny. Darczyńcy są naszymi Aniołami :)

W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich.

Szlachetna Paczka