7 marca w przeddzień Dnia Kobiet odbyło się spotkanie z brafitterką p. Beatą Jeleniewicz. Spotkanie dotyczyło profilaktyki nowotworu piersi oraz brafittingu.

Temat jest bardzo ważny, gdyż rak piersi zbiera ogromne żniwo wśród kobiet na całym świecie. Szacuje się, że rocznie wykrywa się około półtora miliona nowych zachorowań, a blisko jedna trzecia pacjentek przegrywa walkę z chorobą. Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór wśród kobiet – w niewielkim procencie może także występować u mężczyzn. Najczęstszym objawem raka piersi jest guz.

Wcześnie wykryty nowotwór zwiększa szanse całkowitego wyleczenia, z tego powodu ważne jest przeprowadzanie samobadania i odpowiednich kontroli lekarskich.
Pani Beata Jeleniewicz opowiedziała o brafittingu, czyli o sztuce doboru biustonosza, zaprezentowała różne modele i udzieliła wskazówek jak badać piersi. Nie zabrakło również przydatnych porad dotyczących prowadzenia swojej firmy, relacji z pracodawcą.
Bardzo dziękujemy wszystkim za to spotkanie.

Spotkanie z Bra...
Spotkanie z Bra...
Spotkanie z Bra...
Spotkanie z Bra...