W dniu dzisiejszym mieliśmy pierwszą akcję poboru krwi w nowym roku szkolnym. Akcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Zarejestrowaliśmy 55 osób. Dopuszczonych do oddania zostało 48 osób, co dało 21,6 litra krwi. Wszystkim Krwiodawcom serdecznie gratulujemy, a oto i oni:

Edward Słomski, Katarzyna Milanowska, Sylwia Klepacka, Klaudia Kukowska, Natalia Młodzianowska, Katarzyna Doliwa, Maciej Banaszewski, Agnieszka Andruszkiewicz, Rafał Chodorowski, Katarzyna Stefanowska, Adrianna Pokorska, Jakub Sztuk, Rafał Grajewski, Karol Sutuła, Kamil Łuckiewicz, Mateusz Milewski, Monika Siejda, Magdalena Boguszewska, Artur Zyskowski, Grzegorz Witkowski, Anna Andronik, Kamil Ulikowski, Joanna Szwarc, Dominik Kozakiewicz, Rafał Luty, Andrzej Jączyński, Patryk Klukowski, Marek Rukściński, Michał Kotarski, Bartosz Kaczanowski, Klaudia Naumowicz, Anna Paulako, Sylwia Barszczewska, Monika Makuła, Damian Dzieżyk, Michał Tyszko, Rafał Kozłowski, Szymon Kolendo oraz nasi absolwenci i goście.

 

Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...
Sukces akcji kr...