V Powiatowy konkurs recytatorski „Poezja i Proza bł. Jana Pawła II”

    Zespół Szkół Technicznych im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie organizuje w dniu 16.10.2013 r. o godz. 10:00 V Powiatowy konkurs recytatorski „Poezja i Proza bł. Jana Pawła II”. Do udziału w konkursie pragniemy zaprosić wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu augustowskiego.

 Regulamin konkursu:

• Każda szkoła zgłasza dowolną ilość uczestników podając: nazwę szkoły, imię,
i nazwisko uczestnika, imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu,
• Zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 7.10.2013 r. w temacie wpisując „Konkurs JP2”, po tym terminie nie będzie możliwe zgłoszenie uczestników do konkursu,
• Konkurs rozpocznie się 16.10.2013 r. o godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej w Zespole Szkół Technicznych im. gen. Ignacego Prądzyńskiego przy ul. Tytoniowej 6,
• Uczestnicy konkursu recytują prozę lub poezję bł. Jana Pawła II – jeden wiersz lub fragment prozy,
• Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni,
• Wyniki konkursu ogłoszone będą na miejscu.

Przewidywany program:

10:00 – powitanie w sali konferencyjnej
10:10 – recytacja przygotowanych utworów
11:30 – obrady jury
12:00 – ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród

Organizatorzy: Dorota Dzieniszewska i Maciej Oleksy.

 Jan Paweł drugi