Witam wakacyjnie :)
Co byście powiedzieli na wakacyjny konkurs? Wystarczy jedynie urządzenie z GPS - em, trochę wolnego czasu (a tego w czasie wakacji Wam chyba nie brakuje!) oraz chęci. Zależy mi na popularyzacji aktywnego spędzania wolnego czasu w terenie poprzez odwiedzanie interesujących miejsc o walorach historycznych, przyrodniczych i kulturowych.

Czy warto? Pewnie, że tak! To nic nie kosztuje, a może sprawić wielką radość. Bo czy nie w każdym z nas drzemie odkrywca i poszukiwacz? :>
Podczas rowerowej wyprawy należy szukać ukrytych w terenie liter, które zebrane utworzą hasło. Litery ukryte są w 7. ciekawych miejscach. Kilka z nich znajduje się pod następującymi współrzędnymi geograficznymi:
brzeg jeziora 53°51'39"N, 23°03'55"E
cmentarz wojenny 53°50'44"N, 23°06'18"E
pustelnia 53°50'47"N, 23°07'19"E
miejsce dobrze Wam znane ;) 53°51'16"N, 23°00'26"E
Litery znajdziecie również w ruinach przystanku kolejowego Sajno, które znajdują się pomiędzy tymi oto słupkami.

Wykorzystałem w konkursie również 2 przystanki na Szlaku Orła Białego o numerach 17 i 22.
Uwaga!!! Będąc na miejscu 17. należy poruszać się po drodze oznaczonej tak...

i odnaleźć ten znak.

Kładka doprowadzi Was do ukrytego pod ziemią bunkra...

Zdjęcia wykonane ze wszystkich miejsc wraz z hasłem wysyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konkurs trwa od tej chwili do 26 lipca do godziny 12.00. O zwycięstwie decyduje data i godzina nadesłania kompletu zdjęć oraz poprawnego hasła! Na zwycięzcę czeka mega nagroda! :)
Pompujcie koła, oliwcie łańcuchy i - w drogę! Pozdrower :)