XIV Pogotowie Świętego Mikołaja


W dniach 16 i 17 grudnia już po raz czternasty dwadzieścia dwoje uczniów naszej szkoły (z klas: I TM, III TOT, IV TOT, III mps, I TŻUG) wzięło udział w zbiórce żywności na rzecz podopiecznych Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci „Przystań” w ramach akcji Pogotowie Świętego Mikołaja.

Kwesta przeprowadzona została w pięciu sklepach Augustowskiej Spółdzielni Spożywców „Społem”: Markecie „Borki”, Markecie „Lipowiec”, Markecie „Bystry” oraz w „Jedynce” i „Gamie”. Akcję wsparli także właściciele sklepu „Lewiatan”, mieszczącego się przy ulicy Hożej.
Rezultaty zbiórki, jak to bywa od lat, są więcej niż zadawalające. Dzięki wielkiemu sercu augustowian oraz zaangażowaniu kwestujących udało się zebrać około stu kilogramów mąki, cukru, makaronu, kaszy, ryżu, konserw oraz innych produktów spożywczych, w tym słodyczy, na które tak czekają dzieciaki z „Przystani”.
Serdecznie dziękuję wszystkim zbierającym i zapraszam do udziału w kolejnej- wielkanocnej zbiórce, która zostanie przeprowadzona w marcu.
Małgorzata Kondracka

XIV Pogotowie Ś...
XIV Pogotowie Ś...
XIV Pogotowie Ś...
XIV Pogotowie Ś...