W dniach 13 i 14 grudnia już po raz szesnasty uczniowie Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział w zbiórce żywności na rzecz podopiecznych Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci Przystań. Kwesta przeprowadzona została w dwóch sklepach ASS Społem - Markecie Borki i Delikatesach Gama oraz w Lewiatanie przy ulicy Hożej i Stokrotce przy ulicy Wypusty.

Dzięki hojności Augustowian udało się zebrać około osiemdziesięciu kilogramów darów, co pomoże pracownikom Przystani zapewnić lepsze święta Bożego Narodzenia swoim wychowankom.
W zbiórce jak co roku, wzięli udział uczniowie klasy III TM: Daniel Byliński, Mateusz Chajewski, Hubert Haraburda, Aleksander Kapłanow, Mateusz Klimowicz, Mateusz Kowalczuk, Rafał Sobolewski, Kamil Szyszkowski, Maciej Wielgat i Łukasz Zakrzewski oraz, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość, uczniowie klasy pierwszej technicznej. Są to: Ewelina Bućko, Magda Doliwa, Amanda Drozd, Klaudia Kamińska z I TOT oraz Tomasz Głowacki, Patrycja Jagłowska, Marcel Malinowski i Marcin Pomalejko z I TŻUG. Serdecznie dziękuję za zaangażowanie i chęć pomocy innym.

Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej zbiórce - Pogotowiu Wielkanocnego Zająca, która zorganizowana zostanie już na wiosnę.

Małgorzata Kondracka

XVI Pogotowie Ś...
XVI Pogotowie Ś...
XVI Pogotowie Ś...
XVI Pogotowie Ś...
XVI Pogotowie Ś...
XVI Pogotowie Ś...