plakat - zostań żołnierzem

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Suwałkach kontynuuje uczestnictwo w ogólnopolskiej kampanii promocyjno-informacyjnej „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”.
Osoby zainteresowane wstąpieniem do wojska przy okazji załatwiania spraw urzędowych w augustowskiej placówce pocztowej, będą mogły podejść do naszego stoiska i uzyskać informacje na temat rekrutacji, warunków pracy w wojsku od żołnierzy i pracowników WKU w nw. miejscu i terminach:
1. Urząd Pocztowy, ul. Rynek Zygmunta Augusta 3 w Augustowie w dniach 11-12.04.2019 r. w godz. 12.00 – 18.00;
2. Urząd Pocztowy, ul. Rynek Zygmunta Augusta 3 w Augustowie w dniu 13.04.2019 r. w godz. 9.00 – 13.00.
Kampania jest odpowiedzią na wzrost społecznego zainteresowania wojskiem
i zdobywaniem kwalifikacji potrzebnych dla zapewnienia bezpieczeństwa. Jej celem jest zwiększenie stanu osobowego polskiej armii we wszystkich rodzajach sił zbrojnych (wojskach lądowych, specjalnych, lotnictwie, marynarce wojennej i obronie terytorialnej), w służbie zawodowej i w rezerwie oraz we wszystkich korpusach osobowych – szeregowych, podoficerów i oficerów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Punktu Informacyjnego.
Tekst: WKU w Suwałkach