Szanowni Absolwenci!
Zakończył się dla Was najbardziej beztroski okres życia. Dalej też będzie świetnie, ale trzeba już będzie wziąć odpowiedzialność za własną przyszłość. Życzymy Wam, aby te decyzje okazały się jak najbardziej trafne, ale jeśli kiedyś coś Wam się nie uda, pamiętajcie, że nie wolno się poddawać i rezygnować z marzeń. Cele osiągnięte z wysiłkiem i nakładem własnego zaangażowania, warte są najwięcej.


Mamy nadzieję, że będziecie dobrze wspominać pobyt w naszej szkole, zwłaszcza wtedy, gdy przestaną Wam się śnić koszmary ze szkołą w roli głównej. Uwierzcie, za kilka lat przestaną. :)
Pamiętajcie, szkoła stanowi zarówno kuźnię, jak i zwierciadło rzeczywistości. Krytykując szkołę, krytykujecie siebie. Żądając od niej, musicie też żądać od siebie. Te same zasady obowiązują w dorosłym życiu.
Przed Wami matura. Mamy nadzieję, że gdy już otrzymacie wyniki, będą one dla wszystkich pozytywne. Życzymy Wam, aby Wasze życie układało się jak najlepiej i żeby przypadkiem nie spełniły się Wasze wszystkie marzenia, bo do czego wtedy będziecie dążyć?
A na zakończenie mały cytat: "Bo zwyciężać mogą Ci co wierzą, że mogą". Zatem: "Aby Wam się chciało chcieć" i wszystkiego najlepszego, połamania piór, optymizmu i dużo wiary we własne siły. Życzy Samorząd Uczniowski :)